Наступного тижня у Києві відбудеться перший у історії Всеукраїнський форум Рад ВПОЗ 1-го до 3-го листопада у Києві відбудеться перший Всеукраїнський форум Рад Внутрішньо Переміщених Осіб (ВПО). Ця подія стане важливою платформою для взаємодії між представниками ВПО, урядом, громадським сектором та міжнародними організаціями.

Учасниками заходу будуть віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець, народні депутати, представники державних та місцевих органів влади, а також представники міжнародних та громадських організацій. В заході також візьмуть участь представники Рад ВПО з різних регіонів України.

Головна мета форуму - спільно розробити стратегії підтримки внутрішніх переселенців. На сьогоднішній день в Україні понад 5 мільйонів ВПО, і більшість з них потребує соціального захисту, працевлаштування та повноцінної інтеграції у нових громадах.

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук зазначила: "Наша мета - об'єднати зусилля влади, громадських та міжнародних організацій для успішної адаптації та інтеграції внутрішніх переселенців у приймаючих громадах". Ради ВПО відіграють важливу роль у захисті прав внутрішніх переселенців, сприяючи їхній інтеграції та адаптації у нових місцях проживання. Ці ради є консультативно-дорадчими органами, які складаються з внутрішньо переміщених осіб та функціонують на добровільних, позапартійних і волонтерських засадах. Наразі в Україні діють понад 500 Рад ВПО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW