На Одещині поліцейські викрили двох жінок у порушенні правил реалізації підакцизного товаруУ правопорушниць вилучили майже 550 пачок цигарок на загальну суму понад 36 тисяч гривень.

Про це повідомили у поліції.

Першу правопорушницю в Одесі викрили дільничні відділу поліції № 5 Одеського районного управління поліції № 1. Жінка у власному продуктовому магазині продавала у роздріб тютюнові вироби, не маючи ліцензії на провадження цього виду господарської діяльності.

Поліцейські вилучили з магазина майже 300 пачок сигарет на суму понад 25 тисяч гривень, а відносно власниці склали адміністративні матеріали за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За скоєне підприємниці загрожує штраф від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, з конфіскацією продукції чи без такої.

А ось жительку Ренійської громади у торгівлі контрафактними тютюновими виробами викрили співробітники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №2 Ізмаїльського районного відділу поліції. Місцева мешканка в продуктовому магазині реалізовувала цигарки без марок акцизного податку. З торговельного закладу правоохоронці вилучили майже 250 пачок сигарет на суму понад 11 тисяч гривень.

Відносно прадавнині поліцейські склали протокол за ч. 1 ст. 156 КУпАП. Згідно із санкцією статті жінці загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від 3,4 тис. до 10, 2 тис. гривень з конфіскацією предметів торгівлі.

Наразі збір матеріалів щодо першої правопорушниці, для подальшого направлення до суду, триває. А відносно другої – адмінматеріали вже скеровано до суду.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW