Судили жителя Кам'янеччини, котрий через ревнощі мало не вбив співмешканкуСім років позбавлення волі присудив Чемеровецький районний суд Хмельницької області 31-річному жителеві Кам’янець-Подільського району за незакінчений замах на умисне вбивство.

12 квітня 2023 року у с. Летава Кам’янець-Подільського району чоловік під час словесної суперечки зі своєю співмешканкою штовхнув її на підлогу та вдарив ножем у шию. Жінку врятував сусід, що прибіг на допомогу. 

Медики діагностували у неї ножове проникаюче поранення шиї та різані рани правої кисті, травми м’яза й сухожилка пальця на ній, що у сукупності призвели до настання шоку важкого ступеня – тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя у момент заподіяння.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, проте запевнив, що не хотів убивати співмешканку – лише залякати, аби та зізналася, з ким провела вечір. Зазначили у Хмельницькому апеляційному суді

Потерпіла розповіла, що того дня повернулася додому близько опівночі з букетом квітів та подарунками. Співмешканець почав з’ясовувати, де вона була. У ході сварки штовхнув її на підлогу, сів на неї й весь час повторював: "Хто він?" Згодом він взяв ніж і приклав їй до шиї. Вона схопилася за лезо й намагалася його вирвати, як відчула біль у шиї. 

Свідком сімейної сварки стала сусідка, котра того вечора приглядала за малим сином потерпілої. Спочатку вона намагалася сама відтягнути нападника та після невдалої спроби покликала на допомогу чоловіка.     

На думку суду, прокурор повністю довів вину обвинуваченого й кваліфікація його дій, як незакінчений замах на умисне вбивство, правильна.

При призначенні міри покарання суд врахував ступінь тяжкості кримінального правопорушення, обставини справи, щире каяття обвинуваченого й активне сприяння розкриттю злочину, його позитивні характеристики, відсутність судимостей. Обставиною, яка обтяжує покарання, визнав вчинення кримінального правопорушення щодо особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах.

За таких обставин суд вважає, що [обвинуваченому] слід призначити покарання, в межах санкції ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115  КК України, – йдеться у вироку.

Судове рішення ще може бути оскаржене до апеляційного суду. Допоки вирок не набере законної сили, обвинувачений перебуватиме під вартою.

Читайте також:"Кам’янчанам загрожує до 10 років тюрми за підпал автівки".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW