Астрологічний прогноз: коли закінчиться війна в УкраїніВійна в Україні може закінчитись найближчим часом. Таку думку висловила астролог, таролог та екстрасенс Яна Пасинкова. Вона спрогнозувала різкі зміни у протистоянні двох держав.

Переможниця 15-го сезону "Битви екстрасенсів" заявила, що російсько-українська війна триватиме ще щонайменше чотири місяці. Проте вже наступні два місяці можуть радикально змінити перебіг подій на краще.

"Головне цієї зими - це може бути припинення обстрілів. Це зараз залежатиме від наступних 2 місяців та світових подій. Мінімум 4 місяці ще триватиме війна, далі буде новий поворот", - зазначила провидиця.

За словами Пасинкової, Україна одержує сильну техніку від скандинавських країн. Вона також повідомила, що відбувається на Куп'янсько-Лиманському напрямі. Провидиця запевнила, що Куп'янськ вдасться звільнити - остаточно і назавжди.

Що стосується Харківської області, новий наступ російських окупантів можливий у регіоні лише у разі зради з боку місцевої влади.

Яна наголосила, що нашим військовослужбовцям дуже допомогли ракети ATACMS, отримані від США. Нашим захисникам стало набагато легше відбивати атаки. Зброя врятує життя багатьох українців та зламає плани ворогів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW