У двох дитсадках Броварів з’являться нові повноцінні укриттяУ вівторок, 24 жовтня, виконком Броварської міськради ухвалив рішення про будівництво захисної споруди цивільного захисту на території двох міських дитсадків.

Мова йде про дитячі садки «Ромашка», що на вулиці Лагунової Марії, 3-А, та «Золота рибка» на бульварі Незалежності, 11-Б, пише «Трибуна-Бровари».

За словами працівників УБЖКГІТ, дитсадок «Ромашка» наразі не має підвального приміщення взагалі, але має підземну споруду, яка раніше використовувалася як погріб.

Тож після його ремонту і враховуючи невелику кількість дітей, що зараз відвідують садочок, із ситуації вийшли. Проте це вимушені міри, позаяк таке укриття може розмістити лише до 50 дітей.

У «Золотій рибці» є підвальне приміщення, яке наразі потребує ремонту несучих конструкцій, тож використовувати цей підвал як укриття вже не можна. Тому під час повітряних тривог діти ходять у сховище неподалік – у дитсадок «Оленка».

«Усі технічні умови укриття, його розмір, кількість посадкових місць, вартість, тощо, наразі невідомі, бо це нам повідомить проєктант. Є лише визначені дошкільні заклади та вимоги сьогодення, що спонукають до такого будівництва. Наповнюваність садочків відома, тож ми маємо наразі лише загальні вимоги до майбутнього проєкту укриття», – повідомили в управлінні БЖКГІТ.

Читайте також:

У Броварському районі поліція розслідує розкрадання 200 тисяч бюджетних коштів

У Броварській громаді діти з інвалідністю зможуть пройти реабілітацію державним коштом

Бровари передадуть 13 млн грн для допомоги ЗСУAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW