Попри здоровʼя пішов на фронт - розповідь про полеглого героя з БуковиниСьогодні ми згадуємо про полеглого героя з Буковини, який захищав нас від ворога ціною власного життя. 

Віктор Атаманюк - захисник з села Іванівці Чернівецької області. Він воював під Бахмутом, що на Донеччині. Коли почалась повномасштабна війна з росією, його мобілізували 26 лютого. Попри те, що у Віктора було захворювання хребта, через що йому робили складну операцію, він вирішив захищати Батьківщину. 

“Якщо я не піду туди, то вороги можуть прийти сюди”.

Він був одним з перших, хто пішов боронити Україну від загарбників. Віктор служив у військовій частині А4007 командиром бойової машини.

Його нагородила Всеукраїнська громадська організація «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга» медаллю «Захисникам Вітчизни» влітку 2022 року.

Захисник отримав поранення, через яке його відправили у невелику відпустку. Але потім він вирушив до побратимів на Донеччині, перед тим попрощався з рідними. Мамі та своїй сестрі сказав, що не покине побратимів у цій боротьбі та продовжить захищати свою країну. 

Віктор загинув 5 лютого 2023 року через мінометний обстріл поблизу Красногорівки Покровського району Донецької області. Його поховали у рідному селі. 

Незабутні. Буковина памʼятає

Читайте також:

  • На Буковині військові ремонтували будинок командиру за “бойові” виплати
  • Як на Буковині жінка заробляла на ухилянтах


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW