Верховна Рада хоче випускати військовозобов'язаних чоловіків за кордон та повертати ухилянтів за грошіВерховна Рада вирішила узаконити виїзд чоловіків за кордон за гроші. Стало відомо, про яку суму може йтися.

Депутати запропонували дозволити військовозобов'язаним громадянам України 18-60 років перетинати кордон за однієї умови – вони мають за це заплатити. Відповідну пропозицію подано у законопроекті №8029. Автором ініціативи став народний обранець від фракції "Слуга народу" Георгій Мазураш.

Запропоновано внести зміни до правил виїзду за кордон у період воєнного стану – дозволити його за наявності відповідного документа:

  • про вступ або навчання у закордонному виші;
  • рішення органу держвлади про офіційне закордонне відрядження;
  • який підтверджує наявність рахунку в одному із державних банків України з гарантійним внеском у розмірі не менше ніж 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, які не можна використовувати за межами країни;
  • нотаріально завіреної заяви про обов'язок поповнювати рахунок із гарантійним внеском у розмірі мінімального податку з мінімальної зарплати у період перебування за кордоном; дозвіл відраховувати з нього кошти на рахунок ЗСУ.
  • письмовий дозвіл на виїзд за кордон від ТРЦ.

Адвокат Марина Бекало повідомила, що українські чоловіки під час виїзду за кордон мають відкрити рахунок у держбанку з мінімальним внеском 12 945 грн, щомісяця поповнювати його за кордоном на 1306,5 грн, а також надати банку дозвіл перераховувати зазначені внески на спецрахунок ЗСУ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW