Людина у полоні: як отримати інформацію з реєстру Національного інформаційного бюро



Інформацію про військовополонених чи цивільних заручників можна дізнатися, подавши заяву до Національної інформаційної служби Мінреінтеграції. Для цього необхідно надати свої персональні дані та повідомити ім’я особи, по якій інформацію запитують.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

“Після передачі інформації до Національного інформаційного бюро у будь-якому зручному для вас способі, дані щодо вашої близької людини негайно включаються до Реєстру НІБ. Для перевірки доступної інформації з цього реєстру були розроблені різні засоби комунікації, які можна переглянути у вигляді інфографіки або знайти на веб-сайті за адресою nib.gov.ua” - йдеться в повідомлені.

Можливі різні способи подання звернень до Національного інформаційного бюро, такі як:

  • чат-боти  у Telegram,
  • електронну пошту: [email protected],
  • Укрпошту або «Нову пошту» на адресу: 01133, м. Київ, вул. Євгена Коновальця, буд. 36-Б, літ. А2.

Після цього найближчим часом родичам нададуть інформацію щодо особи, яка перебуває у полоні та про яку є дані у НБІ.

-hJlHtibRZ0i6tuSiwWvaeeb235r4OQ5OPuSDTIVNini-JZYDSSe7GEkf8-fZRxKA9P5e65oxqIhDXgQpr3FMDmnEK8DDhIcpnNkv5mpYbTWCHKmbM5e7h8iP4koYzag2Gv2ttVs3uOZ21D6

Додатково, родичі осіб, що перебувають у полоні, мають можливість отримати інформацію у розмовній формі, викликавши гарячу лінію за допомогою короткого номеру 16-48 або +38 (044) 287-81-65 (для дзвінків з-за кордону).

Як було повідомлено, Національне інформаційне бюро функціонує відповідно до положень Женевських конвенцій про обставини полону військовополонених та правовий статус цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року. Бюро також збирає та обробляє усю доступну інформацію про кожну особу, яка зникла внаслідок військових дій.

Марина Кисіль





AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW