Четвертою подією Другого Феміністичного кварталу у Кривому Розі стала лекція Ірини Максимової, науковиці, викладачки Державного університету економіки і технологій. Тема лекції: "Клімат vs Бізнес: чи може економіка насправді бути зеленою. Жіночий ракурс світової проблеми".
Про це сайт 0564.ua повідомляє з посиланням на організатора лекції - "рівні у кривому".
Днями в укритті ДУЕТу відбулася лекція Ірини Максимової “Клімат vs Бізнес: чи може економіка насправді бути зеленою”. Ірина Максимова, дослідниця зеленої та цифрової трансформації світової економіки, поділилася думками та розвідками щодо вирішення глобальних екологічних проблем.
В ході лекції йшлося про те, що таке екофемінізм. За словами екофеміністки й письменниці Катаріни Вілкінсон, екофемінізм має на меті розвиток лідерської кліматичної спільноти, яка потрібна для стійкого майбутнього.
Ірина Максимова познайомила присутніх на лекції з такими екоактивістками та екофеміністками, як Глорія Соса та Ванесса Накате, а також виклала маловідомі факти про широко знаних екофеміністок, таких, як Грета Тунберг.
Аудиторія дізналась, що будь-яка людська активність залишає карбоновий слід. Його лишають не тільки великі підприємства, але й кожна людина. Екофеміністка Венді Баклі є співзасновницею платформи вимірювання карбонового сліду. За допомогою цього ресурсу можна вирахувати свій власний карбоновий слід,
Ірина Максимова в лекції навела переконливі аргументи, які свідчать, що зелена економіка - це можливо. Хай не повною мірою, але бізнес хоча б дослухається і створює певні запобіжники. Хоча, звісно, екологічна громадськість очікує прискорення темпів досягнення кліматичної нейтральності.
Фото Дарії Коломоєць
Читайте також: Як мірки краси і принцесності у анімації пішли шкереберть: режисерка "Мавки" прочитала лекцію у криворізькому ФемКварталі, - ФОТО, ВІДЕО.
Слідкуйте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.