Окупанти вербують до армії кубинців та мобілізують українців з російським паспортом, - ISWНа окупованих територіях українців, які отримали паспорт російської федерації з 1 жовтня планують мобілізувати на війну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW).

Зокрема, 30 вересня в окупованій частині Херсонської області українців, які отримали паспорт рф, змушують йти до військкоматів.

"Російська влада погрожує цивільним особам з російськими паспортами, придатними для призову, штрафами та затриманням за неявку. Раніше ISW повідомляв, що російська влада та окупаційні адміністрації продовжують проводити примусову паспортизацію та мобілізацію в окупованій Україні", - сказано у повідомленні.

Окрім цього з'ясувалось, що протягом 2023 року до російської армії було завербовано понад 100 громадян Куби. Влітку вони приєдналися до 106-ї дивізії ВДВ зі штабом у місті Тула. Це вказує на те, що 106-та дивізія ВДВ, ймовірно, деградувала від боїв в Україні.

Міністерство закордонних справ Куби повідомляло, що мережа торгівлі людьми, яку влада намагається "нейтралізувати і ліквідувати", діяла з росії, "щоб включити кубинських громадян, які там живуть, і навіть деяких кубинських громадян, у Збройні сили, що беруть участь у військових операціях в Україні".

Росія, яка має міцні політичні зв'язки з комуністичною Кубою, давно є важливим пунктом призначення для кубинських мігрантів, які прагнуть уникнути економічного застою у себе вдома.

Пізніше міністр закордонних справ Куби Бруно Родрігес заявив, що його країна відкидає участь своїх громадян як найманців у війні. Це суперечить заяві посла Куби в Москві про те, що його уряд не виступає проти законної участі своїх громадян у війні Росії проти України.

Після вторгнення росії в Україну окупанти поставили перед собою кілька завдань на захоплених територіях - депортація українців, зокрема дітей, викрадення українського зерна та насильницька паспортизація населення.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW