В Україні створили відкритий реєстр колаборантів



Україна протягом своєї історії вимушена була боротися за незалежність і суверенітет. Крізь випробування нація завжди стояла разом, гордо захищаючи свою територію та культуру. Проте, є інша сторона цієї медалі, і вона стосується громадян, які обрали зворотній шлях - шлях колаборації. Завдяки дослідженню NGL.media, більш як 1800 представників окупаційної влади були ідентифіковані та внесені до окремого реєстру, з яким можуть ознайомитися всі охочі.

Що відомо про реєстр колаборантів

Серед людей, які свідомо перейшли на бік ворога, понад 87% - громадяни України. Звісно, на окупованих територіях наразі ключові посади зазвичай займають росіяни. Проте вони не можуть заповнити всі вакансії. Згідно з даними дослідження, серед майже двох тисяч керівників різних установ на окупованій території 95% складають українці.

Зазначається, що українські громадяни очолили понад тисячу окупаційних муніципальних структур. Найбільше колаборантів у таких сферах:

  • комітети земельних ресурсів;
  • різноманітні казачі організації в окупованому Криму;
  • пенсійні фонди,
  • управління соцстраху та соцзахисту,
  • місцеві центри зайнятості.

Заради того, щоб забезпечити доступ до інформації про колаборантів, фахівці підготували спеціальну базу даних. Вона дозволяє шукати інформацію про зрадників за різними критеріями. Достатньо обрати категорію і скористатися пошуком за прізвищем, адресою або назвою установи.

Ознайомитися з реєстром можна за посиланням.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW