Кладовище черепах знайшли на березі ставка під НікополемНа березі ставка поблизу Нікополя знайшли «кладовище» черепах. Припускають, що черепашок свідомо винищують рибалки. Бо ті заважають їм і чіпляються за гачки.

Про це у Facebook написав Олександр Павлов, повідомляє Інформатор.

Чоловік бʼє на сполох через масове винищення тварин. Це досить відома локація – ставок у Старозаводському. Саме там на на березі водойми він виявив велике «кладовище» черепах.

“Це кісточки з лапок черепах, яких десятками вбили наші люди просто тому, що вони їм заважали ловити рибу на ставку. Бо ті кляті черепахи мають нахабство чіплятися на гачки, та заплутуватись у риболовних сітках. Їх масово вбивають рибалки с особливою жорстокістю: розриваючи черепахам рота заради дешевого гачка, відрізаючи голови, розтрощуючи панцирі. І це не поодиноке явище, тільки на одному рибацькому місці на березі я знайшов ціле кладовище цих дивних беззахисних тварин. Там їхні кісточки, розтрощені панцирі та луска лежали шаром завтовшки близько 30 сантиметрів, – розповів екоактивіст.

Також Олександр розповів, що подібну картину бачив минулого року на Черкащині. Там місцеві рибалки черепах спалюючи живцем в очереті де ті ховаються.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW