Пенсії підвищать у три етапи: кому, коли і на скільки збільшать пенсіонерські виплатиМіністерство соціальної політики України оприлюднило інформацію про те, що наступного, 2024 року перерахунок пенсій буде здійснено у три етапи.

Перший етап перерахунку розпочнеться 1 січня 2024 року. Він відбудеться, оскільки з 1 січня в Україні також збільшиться розмір мінімальної заробітної плати. Для пенсіонерів, які отримують пенсії за віком (які досягли 65-річного віку), мінімальний розмір пенсії становитиме 40% від мінімальної зарплати.

Другий етап підвищення розпочнеться 1 березня наступного року і буде пов'язаний зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Коефіцієнт, на який буде збільшено пенсійні виплати, дорівнюватиме різниці між чинним і новим прожитковим мінімумом.

1 квітня 2024 року розпочнеться третій етап перерахунку пенсій. Він буде пов'язаний зі збільшенням розміру мінімальної зарплати і для одержувачів пенсійних виплат, які працюють з урахуванням збільшеного трудового стажу.

У Мінсоцполітики наголошують - унаслідок російської агресії наша країна постійно стикається з новими викликами, які створюють додаткове навантаження на державний бюджет. Законодавчі заходи, які вживаються урядом і парламентом, повинні мати достатнє фінансове забезпечення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW