На Донеччині обговорили питання підготовки до зимового періодуВ.о. начальника Донецької обласної військової адміністрації Ігор Мороз провів робочу зустріч з керівницею Представництва ООН в Україні Деніз Браун та керівницею Офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні Сарою Хілдінг дер Ведувен.

Під час зустрічі були розглянуті питання підготовки до осінньо-зимового періоду: забезпечення громад будівельними матеріалами, облаштування місць компантного перебування жителів області під час обстрілів та інших надзвичайних ситуацій, а також забезпечення громад генераторами та пальним.

"Якщо раніше ми з вами говорили про розвиток та розбудову Донеччини, то зараз, в умовах війни, пріоритетом усіх органів влади є забезпечення сталого функціонування систем електропостачання, водопостачання та функціонування медичної системи, адже саме від цього залежить життя та здоров'я наших громадян. Ми знаємо, що, на жаль, ворог має можливість наносити удари по нашій критичній інфраструктурі, тому до чергового осінньо-зимового періоду ми готуємось дуже ретельно", - зазначив Ігор Мороз.

На Донеччині обговорили питання підготовки до зимового періоду, фото-1

Директорка департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької ОДА Оксана Головко розповіла про пріоритетність надходження гуманітарної допомоги в залежності від рівня руйнувань інфраструктури в громадах та близькості до лінії фронту.

Пані Деніз Браун наголосила, що підрозділи ООН готові надавати необхідну допомогу у тісній координації з обласною владою для того, щоб ефективно розподіляти допомогу у громадах, які цього найбільше потребуватимуть.

На Донеччині обговорили питання підготовки до зимового періоду, фото-2

Ігор Мороз подякував присутнім за постійну підтримку Донецької області на всіх рівнях та висловив сподівання, що тісна співпраця буде продовжуватись і надалі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW