У «Полтаватеплоенерго» розповіли, як готуються до опалювального сезону в умовах війни: найпотужніші котельні підприємства забезпечили генераторамиУ «Полтаватеплоенерго» повідомляють, що котельні підприємства готові до роботи взимку. Вже наступного тижня проведуть їх пробні пуски та проведуть останню перевірку готовності систем та мереж до опалювального сезону 2023-2024 рр. На підприємстві повідомляють, що докладають максимум зусиль, аби опалювальний період розпочався вчасно. Водночас, розуміючи складнощі роботи в умовах війни та обстрілів ворогом об’єктів критичної інфраструктури, у «Полтаватеплоенерго» заздалегідь подбали про забезпечення котелень автономними джерелами живлення. Щоб споживачі навіть за критичних обставин продовжували отримувати гарячу воду та тепло – йдеться у дописі на сторінці «Полтаватеплоенерго» у соціальній мережі Facebook.

-Тому в першу чергу вже забезпечені генераторами найпотужніші котельні підприємства, що надають послуги для понад 147 тисяч споживачів, а це становить 80% від їх загальної кількості, - йдеться у дописі.

Нагадаємо, раніше Полтава на п'ять днів залишилася без гарячої води через борги "Полтаватеплоенерго" перед "Нафтогазом".

Також ми розповідали, що відбувається із цінами на генератори.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW