Міський голова Олександр Симчишин зустрівся з переможцем Ігор Нескорених у штовханні ядра Олександром МаковеємУ місті Дюссельдорф (Німеччина) відбулися Ігри Нескорених, що проводяться щорічно серед ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків.

На цьогорічних спортивних змаганнях, які тривали до 16 вересня, збірну України представляли 25 ветеранів. Капітаном команди був захисник України, хмельничанин Олександр Маковей, який у перший день змагань виборов золоту медаль у секторі штовхання ядра в категорії IF8 з результатом 10,40 метра.

Сьогодні з переможцем зустрівся хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

«Зустрів старого друга. Капітан Національної збірної України з Invictus Games в Дюсельдорфі 2023, наша гордість, воїн-спецпризначенець Олександр Маковей. «Мокоша» здобув перше золото для України цього року у штовханні ядра. Сьогодні завітав у гості, привіз подарунок з Ігор у Дюссельдорфі. Цілеспрямованість, наполегливість і здорова впертість Сашка завжди вражали! Потужний Воїн!» - написав міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі «Фейсбук».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW