Миколаїв готується до опалювального сезону: триває капітальний ремонт теплових мереж, - ФОТОУ Миколаєві триває підготовка до опалювального сезону. Щодня комунальні служби проводять необхідні роботи, аби містяни вчасно та безперебійно отримали послугу. 

Як повідомляє ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", передає пресслужба міськради, фахівці наразі проводять капітальний ремонт теплової мережі по вулиці Озерна (від вулиці Лазурної до вулиці Курортної).

Зазначається, що існуючі трубопроводи були збудовані ще у другій половині минулого століття і вже давно вичерпали свій ресурс. Це постійно призводило до поривів і аварійних ситуацій під час опалювального сезону. З метою забезпечення надійного теплопостачання фахівці комунального підприємства проводять капітальний ремонт і замінять понад 800 метрів трубопроводу опалення, які мають діаметр 530 мм.

"Проведені роботи дозволять безперебійно та якісно постачати тепло жителям мікрорайону Намив. Загалом це понад 70 житлових будинків, 6 навчальних закладів, лікувальні установи та інші соціальні об'єкти. Наразі виконали розриття трубопроводів, попереду їхній демонтаж та установка нових труб опалення", - сказано у повідомленні. 

фото КП "Миколаївоблтеплоенерго"фото КП "Миколаївоблтеплоенерго"

Нагадаємо, директор КП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов розповів, що наразі заборгованість миколаївців за тепло складає близько 300 мільйонів гривень, з них за останній опалювальний сезон - 108 мільйонів. Рівень оплати населення сягає 79-80% за боргами минулого опалювального періоду. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW