У Миколаєві розглядають варіант відновлення Жовтневого водосховищаУ Миколаєві розглядають різні варіанти щодо альтернативного джерела прісної води, серед них відновлення Жовтневого водосховища. 

Про це на брифінгу, 19 вересня, розповів начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, повідомляє 0512.

- Серед додаткових проєктів, які ми хочемо реалізувати у Миколаєві - це відновлення Жовтневого водосховища. Ми плануємо звертатись до Уряду та Президента Україну щодо підтримки цього проєкту. Тому що у нас має бути додаткове джерело водопостачання в місті, і саме це водосховище до 2007 року забезпечувало цю потребу. Поповнити його можна водою з Дніпра, - сказав Кім. 

Згідно з інформацією з відкритих джерел, Жовтневе водосховище  — знаходиться в Корабельному районі Миколаєва. Воно було створено в 1957 році. Водосховище є наливне. Раніше туди подавалася вода з Інгулецького каналу. Повний об'єм водосховища складає 31 млн м³, а довжина берегової лінії — понад 11 км. До 2007 року водосховище використовувалося для промислового і побутового водопостачання Миколаєва. Станом на сьогодні водосховище не експлуатується.

Нещодавно редакція 0512 розповідала про те, як живуть миколаївці вже понад рік без води, а також як окремі підприємства та організації розв'язують проблему відсутності питної води в кранах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW