На Звягельщині завершили розповсюдження пероральної вакцини від сказу для диких хижаківНа Звягельщині завершили розповсюдження пероральної вакцини від сказу для диких мʼясоїдних тварин. Лише за один день розклали понад 5,5 тис. доз такої вакцини на площі 2214,4 км². Про таке йдеться у повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.  

Долучилася до розкладання приманок з вакциною 81 бригада із фахівців Звягельського райуправління ГУ ДПСС в Житомирській області та його територіальних відділів, фахівців Ємільчинського, Баранівського, Пулинського відділів Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, користувачів мисливських угідь та єгерів.

– Нагадуємо, що приманка з вакциною є цілком безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу, – йдеться у повідомленні.

Громадян, які випадково натраплять на таку вакцину на відкритій місцевості, прохають не чіпати та не руйнувати приманку. Кампанія триватиме на Житомирщині до 22 вересня.  AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW