У Мінсоцполітики розповіли, скільки українських дітей втратили батьків через війнуЗа словами заступника міністра соціальної політики України Назара Танасишина за 8 місяців 2023 року в Україні усиновили та вдочерили майже 500 дітей. Незважаючи на цей позитивний рух, держава має складну проблему сирітства, оскільки наразі в країні залишається близько 15 тисяч дітей, які потребують домівок і родинного піклування.

Скільки дітей втратили батьків через війну та її наслідки

За словами міністра, у 2023 році ситуація з усиновленням виглядає так: на кожні 10 хлопчиків і дівчаток приходиться 1 родина, яка хоче взяти дитину в сім'ю. 

У 2021 році в Україні було 16 тисяч дітей, які очікували на батьків, і 1 300 кандидатів в усиновлювачі. Зараз наш облік налічує понад 1600 осіб, які бажають взяти дитину на виховання. Це означає, що співвідношення 1 до 10 залишається практично незмінним, — підкреслив чиновник.

За статистикою Офісу генерального прокурора України, від початку війни без батьківського піклування залишилися 10 153 дитини, з яких 1 610 втратили батьків через їхню загибель у воєнних діях.

Війна також призвела до трагічної втрати дитячих життів. Унаслідок російської агресії в Україні загинули 503 дитини.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW