В Дніпрі створили єдиний сайт про загиблих героїв та жертв війниУ Дніпрі створили цифрову платформу "В!ЙНА". На ній зібрані дані про героїв та цивільних жертв російсько-української війни, які народились та проживали у Дніпрі. Також висвітлені акти тероризму країни-агресорки проти нашого міста.

Про це повідомили в пресслужбі міськради Дніпра.

Для збору даних в інтернет-ресурсі додали розділ «Запропонувати». Клікаючи який родина, друзі чи просто близькі люди можуть надати інформацію щодо наших героїв та цивільних жертв.

Для оприлюднення інформації на платформі, потрібно заповнити анкету, завантажити фото героя, додати ПІБ, вказати роки життя, посаду та надати детальну біографію. Після цього заява проходить перевірку, близьким людям надається зворотний зв'язок на пошту, яку вони вказували у заяві.

"Якщо всі дані погоджено – інформація щодо цивільних та військових оприлюднюється на платформі", – розповів Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація і автоматизація інформаційних процесів міста "єДніпро"» ДМР.

Зараз на платформі «В!ЙНА» зібрані дані про 40 героїв з Дніпра, які віддали життя за Україну. Подати заявку на розміщення інформації про героїв та жертв повномасштабної агресії рф проти нашої держави можна за посиланням - https://memory.dp.ua/application.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW