Розпочалася відбудова «Епіцентру» у Чернігові: він буде більшим та інакшимЯк ми вже повідомляли раніше, на початку серпня на місці зруйнованого росіянами «Епіцентру» у Чернігові розпочався демонтаж пошкоджених конструкцій. Територію колишнього гіпермаркету, включно з парковкою, обнесли високим парканом, активно працювала будівельна техніка.

Як повідомили сайту 0462.ua в департаменті звʼязків з громадськістю ТОВ «Епіцентр К», процес демонтажу старої зруйнованої конструкції гіпермаркету закінчується, і розпочинається будівництво нового ТЦ «Епіцентр» у Чернігові в оновленому форматі.

Розпочалася відбудова «Епіцентру» у Чернігові: він буде більшим та інакшим, фото-1

За планом компанії новий торговий центр у Чернігові буде більшим за попередній, його площа становитиме 32 800 метрів квадратних. Це орієнтовно на 30% більше, ніж площа попереднього торгового центру.

Разом із вже звичними для чернігівців відділами в оновленому ТЦ будуть представлені і нові технологічні рішення і формати. Зокрема, з’являться: продуктовий супермаркет FOOD Market і переформатований «Салон плитки і сантехніки» площею 2 500 кв. м. Також багато відділів відкриється в інноваційному форматі shop-in-shop («магазин у магазині»): «Сад. Город», «Галереї ДЕКО», Intersport, E.PIC, Центр техніки «ЦЕ ТЕ» та інші.

Як повідомили в компанії, в оновленому торговому центрі у Чернігові буде ще одна новинка:

«Додаткову зручність для відвідувачів забезпечить drive арена, куди можна буде заїхати на власному авто, купити й завантажити потрібні товари, зокрема великогабаритні. Також поряд з drive ареною запрацює в оновленому форматі багатоканальний центр видачі замовлень зі зручним заїздом».

Важливим фактором для нашої країни в умовах війни буде наявність в оновленому «Епіцентрі» у Чернігові правильно облаштованого укриття площею близько 3 000 квадратних метрів, яке відповідатиме стандартам інклюзивності та матиме дитячу зону.

Попередньо відкриття оновленого ТЦ «Епіцентр» у Чернігові заплановано на літо 2024 року.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2022 року російські війська обстріляли з «Градів» гіпермаркет «Епіцентр» у Чернігові. Торговий центр повністю згорів.


Чернігівська Медіа Група
Сайт 0462.ua

* * *


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини? Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW