На Харківщині у музеї Григорія Сковороди відкрили арт-хаб «LIBERTY», - ФОТОПростір творчості у Сковородинівці було створено за підтримки Харківської ОВА, волонтерів і меценатів.

Як повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська, фактично заклад запрацював у новому форматі. Адже у травні 2022 року внаслідок російських обстрілів приміщення музею було майже повністю знищено.

На Харківщині у музеї Григорія Сковороди відкрили арт-хаб «LIBERTY», - ФОТО, фото-1

Тож поки основні заходи планується проводити у вцілілій пам'ятці архітектури XIX cтоліття – коморі. Тут відбуватимуться майстер-класи, інтерактивні програми, покази фільмів, наукові лекції тощо.

На Харківщині у музеї Григорія Сковороди відкрили арт-хаб «LIBERTY», - ФОТО, фото-2

«Окупанти можуть зруйнувати наші культурні та освітні заклади, але їм ніколи не вдасться знищити нашу історичну пам'ять. Об’єднавшись, ми зможемо подолати виклики війни і зберегти культурну спадщину для наступних поколінь», - зазначила Віта Ковальська.

На Харківщині у музеї Григорія Сковороди відкрили арт-хаб «LIBERTY», - ФОТО, фото-3

Нагадаємо, що 7 травня 2022 року росіяни обстріляли музей у Сковородинівці. Снаряд влучив просто у дах будівлі – приміщення фактично було знищено. Найцінніші експонати колекції вдалося врятувати, їх заздалегідь перемістили в інше місце.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW