Компенсація за знищене майно у Святогірську - як подати заявуЗ 1 серпня у Святогірську почали приймати заяв на відшкодування за зруйноване під час війни майно, - пише Святогірська міська військова адміністрація.

Знищені об’єкти нерухомого майна – нерухомість, що стала непридатною за призначенням. Відновити її шляхом поточного або капітального ремонту, реконструкції чи реставрації є економічно недоцільним.

1 серпня розпочали перший етап прийому заяв на відшкодування. Цей етап стосуватиметься українців, які готові отримати компенсацію у вигляді сертифіката на купівлю нової домівки. 

Якщо було знищено приватний будинок, і власник(-ця) бажає його відбудувати, а не придбати інше житло за сертифікатом, то, на жаль, поки доведеться зачекати на другий етап програми.

Якщо ви бажаєте отримати житловий сертифікат, скористайтеся покроковою інструкцією:

  • Оновіть застосунок Дія на смартфоні до останньої версії та авторизуйтеся.
  • Подайте повідомлення про знищене нерухоме майно через Дію.
  • У застосунку оберіть електронну послугу єВідновлення та подайте заяву про виплату за зруйноване житло.
  • Далі Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації, створена в межах ОМС, розгляне заяву, проведе обстеження майна, внесе дані про нього до Реєстру та визначить суму відшкодування.
  • За результатами розгляду заяви в Дії чи на електронну пошту вам надійде житловий сертифікат.
  • Після цього подайте заявку в Дії для бронювання коштів за сертифікатом і отримайте підтвердження.
  • Згідно із законодавством, документ слід використати протягом 30 календарних днів (на цей час кошти в бюджеті резервують ,якщо строк буде пропущений, доведеться повторно звертатися за бронюванням).

Пошук житла, узгодження його вартості з власником або замовником будівництва, проведення оцінки нерухомого майна незалежним суб’єктом оціночної діяльності, оплата за вчинення нотаріальних дій, адміністративний збір за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також умови такого придбання помешкання, зокрема, щодо часткового чи повного фінансування його купівлі з використанням житлового сертифіката отримувач компенсації здійснює самостійно.

Згідно із законом, спільна власність на майно не є перешкодою в отриманні компенсації, але є обов'язковою згода всіх співвласників житла. Оскільки це тільки перший етап отримання послуги в Дії та поки немає технічної можливості надати згоду онлайн іншими співвласниками, застосунок заявляє про таку додаткову умову. 

Читайте: 

  • Рік тому Святогірськ звільнили від російських окупантів
  • У Святогірську окупанти повністю знищили один з видів сосен

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW