У населених пунктах Покровської громади до кінця жовтня планують завершити всі роботи з відсипання вулицьУ старостинських округах Покровської громади активно проводиться відсипання ґрунтових доріг за допомогою доменного шлаку та асфальтної крихти. Ця ініціатива спрямована на відновлення дорожнього покриття на вулицях, які перебували в аварійному стані, а також на аварійних відрізках доріг. 

Заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель вкотре наголосив, що керівництво Покровської МВА дуже добре розуміє, що Покровська громада – це не тільки місто, а і велика кількість приєднаних населених пунктів.

«Ми продовжуємо виконувати роботи з планування та відсипання доріг у населених пунктах. Перший етап охоплював визначення аварійних ділянок автошляхів. Більшість з них ми відсипаємо доменним шлаком, деякі - зрізаною асфальтовою крихтою. Після таких заходів отримаємо більш-менш проїзні дороги у тих населених пунктах, в яких вже давно не виконувались дорожні роботи», ? зазначив Олексій Стебель.

У населених пунктах Покровської громади до кінця жовтня планують завершити всі роботи з відсипання вулиць, фото-1

Так, роботи з відсипання та планування місцевих доріг вже виконані в Гришинському, Лисівському, Родинському та Новотроїцькому старостинських округах. 

У населених пунктах Покровської громади до кінця жовтня планують завершити всі роботи з відсипання вулиць, фото-2

Як розповів староста Новотроїцького Віталій Шапошник, дорожніми роботами були охоплені всі села округу. Наприклад, в селі Новопустинка працівники КП «БКП» відсипали три вулиці: Берегову, Центральну та Набережну, а також провулок Береговий. У селі Нововасилівка було проведено відсипання вулиці Садова, а також частини вулиці Вербицького. 

У населених пунктах Покровської громади до кінця жовтня планують завершити всі роботи з відсипання вулиць, фото-3

Не залишився поза увагою комунальників і Піщанський старостинський округ. В ньому питання стану доріг стоїть дуже гостро, оскільки деякі ділянки автошляхів просто непроїзні та потребують термінового ремонту. Одна з таких – вулиця Комарова протяжністю 1150 метрів. 

У населених пунктах Покровської громади до кінця жовтня планують завершити всі роботи з відсипання вулиць, фото-4

«Через стан цієї дороги аварійно-рятувальні служби відмовляються їхати на виклики місцевих мешканців. На території старостинського округу є ще декілька вулиць, таких як Степна і Мирна, які потребують відсипання. Також вулиця Центральна та Весела вимагають додаткових зусиль для їх розчищення. Сьогодні працівники БКП розпочали роботу на вулиці Комарова і сподіваємося, що всі наші дороги будуть відремонтовані. Слова вдячності Покровській МВА за допомогу у вирішенні нагальних проблем», ? розповіла начальник відділу управління Піщанського старостинського округу Альона Бражко.

У населених пунктах Покровської громади до кінця жовтня планують завершити всі роботи з відсипання вулиць, фото-5

Місцеві жителі задоволені проведенням робіт та вдячні, що почули їх прохання.

У населених пунктах Покровської громади до кінця жовтня планують завершити всі роботи з відсипання вулиць, фото-6

«Тривалий час ми звертались до представників різних інстанцій щодо ремонту цієї дороги, але нас не чули. Дякуємо керівництву військової адміністрації за увагу та проведену роботу. Тепер, коли дощі пройдуть, дорога залишиться проїзною. Це значно полегшить пересування як водіїв, так і пішоходів. Дорога тепер придатна для руху», ? зауважив мешканець вулиці Комарова Олександр Болтухов.

У населених пунктах Покровської громади до кінця жовтня планують завершити всі роботи з відсипання вулиць, фото-7

Роботи з відсипання доріг у старостинських округах планують закінчити вже до кінця жовтня. За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, такі заходи дозволять покращити дорожню інфраструктуру громади та вирішити питання з безперешкодним доступом аварійно-рятувальних та комунальних служб.

У населених пунктах Покровської громади до кінця жовтня планують завершити всі роботи з відсипання вулиць, фото-8

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW