На Мелітопольському напрямку бійці 47-ї бригади взяли в полон шістьох російських військовослужбовців, - ВІДЕОПід час штурму на Мелітопольському напрямку бійці 47-ї окремої механізованої бригади під командуванням Олега Сенцова взяли в полон шістьох російських військовослужбовців.

Про це повідомили в 47-й ОМБр та оприлюднили відео.

Українські захисники взяли в полон ворожих військовослужбовців, влаштувавши засідку.

- Це була вдала операція кілька тижнів тому. Ми зайняли позицію, а потім влаштували засідку. В підсумку шість полонених орків та нуль втрат з нашого боку. Дякую усім причетним бійцям, – сказав командир роти47-ї ОМБр Олег Сенцов.

Двоє з полонених – офіцери (командир роти, командир взводу), ще четверо – солдати. Всього на позиції було 19 російських окупантів, частина з них загинула, частина – втекла, а шестеро потрапили в полон.

- У меня первоначально 19 человек, 19 нас зашло. Самый первый у меня ушел – не вернулся. Потом ушло еще двое – не вернулись. Осталось нас 16. Потом мы получили трехсотого - 15. Мы его с собой тащили, он у нас задвухсотился - 15 теперь. Мы вышли вот на ту позицию. И потом у меня начал народ потихоньку кучками с**бывать, - сказав один з полонених офіцерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW