ПФК «Звягель» здобув перемогу у матчі із «Реал Фарма» із рахунком 4:0Сьогодні у Звягелі, традиційно на стадіоні «Авангард», відбувся поєдинок між ПФК «Звягель» та «Реал Фарма» (Одеса). І команда звягельських футболістів здобула перемогу із рахунком 4:0. Про таке йдеться на сторінці у фейсбуці ПФК «Звягель».

– У непростому матчі проти одеського колективу наша команда зуміла відкрити рахунок уже під самісіньку перерву в грі зусиллями Данила Волинця. А "дубль" Дениса Ндукве та гол Максима Майтака забезпечили "Звягелю" чудову перемогу над "Реалом Фармою" - 4:0! – йдеться у повідомленні клубу.

Тож новий тренерський штаб мав гарний старт. До речі, чекайте у соцмережах клубу більш детального знайомства вже незабаром. Грала команда «Звягеля» сьогодні керівництвом тренера Сергія Шищенка.

Нагадаємо, востаннє під керівництвом Юрія Максимова «Звягель» виступив 13 вересня проти «ЮКСИ» (і також переміг із рахунком 4:0). Тренер прийняв пропозицію від «Дніпра-1» і перейшов туди разом із тренерським штабом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW