Окупанти заарештували отця Христофора, духівника Донецької єпархії Православної церкви УкраїниДухівник Донецької єпархії Православної Церкви України отець Христофор (Хрімлі), який продовжував проводити служби на окупованій території, був заарештований російськими окупантами.

Про це 0629 розповів митрополит Донецький та Маріупольський Православної церкви України Сергій (Горобцов).

«Прошу всіх піднести свої щирі і сердечні молитви за духівника Донецька єпархія Православна Церква України отця Христофора ( Хрімлі ). Щойно надійшла інформація з тимчасово окупованої території, що його арештували.

Отець Христофор добра і дуже порядна людина. Постійно перебував в пості і молитві. Але деякім це не сподобалось. Надіюсь, що милостивий Господь не залишить свого служителя і захистить від всякого зла», - повідомив владика Сергій.

Російська окупаційна адміністрація системно полює за всіма, хто пов’язаний з Україною, має проукраїнські погляди, а тим більше – молиться українською мовою.

Отець Христофор – з Волноваського району. Де саме в полоні у росіян він перебуває зараз – невідомо.

Ми намагаємось привернути увагу світу до геноцидальних дій по відношенню до українських громадян та дискримінації населення за релігійними ознаками. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой 

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW