На Миколаївщині прокуратура в суді вимагає привести у належний стан укриття,- ФОТОМиколаївська окружна прокуратура звернулася до суду з позовами щодо зобов'язання балансоутримувача привести у належний стан укриття.

Як повідомляє Миколаївська обласна прокуратура, у комунальній власності Радсадівської сільської ради та в оперативному управлінні відділу освіти, культури, молоді споруд та туризму цієї сільської ради перебувають 2 протирадіаційні укриття, площею близько 900 кв м здатністю вмістити 1000 осіб, яке є обмежено готовим до використання за призначенням та площею близько 400 кв м, розраховане на одночасне укриття 400 осіб, яке є неготовим до використанням за призначенням. 

Внаслідок цього протирадіаційні укриття не здатні забезпечити захист вихованців та працівників дитячих садків та можуть створювати загрозу для їх життя та здоров’я. Попри це власник та балансоутримувач зазначених споруд їх ремонт та облаштування не здійснює, а уповноважений орган держави у цій сфері самостійно не вживає вичерпних заходів до усунення вказаних порушень. 

Наразі Миколаївським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справах.

Так, прокуратура звернулася до адміністративного суду з позовами щодо зобов’язання Радсадівської сільської ради, відділу освіти, культури, молоді споруд та туризму, а також безпосередньо Радсадівського та Зарічненського закладів дошкільної освіти вжити заходів щодо приведення в належний технічний стан та готовність до укриттів населення захисних споруд цивільного захисту, що вбудовані в приміщення дитячих садків. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW