У чоловіків, які виїхали за фіктивними довідками, будуть проблеми: Михайло Подоляк розповів, що чекає на ухильників, які втекли з країниРадник офісу Президента в одному з інтерв'ю розповів, які наслідки чекають на українських чоловіків, які виїхали з країни за фіктивними документами. За словами Подоляка, ці громадяни порушили законодавство, тому після повернення на них чекає покарання.

Тисячі втікачів скористалися корупційними схемами, щоб втекти з країни під час воєнного стану. Під час перетину кордону ці громадяни використовували підроблені довідки, видані територіальними центрами комплектування та військово-лікарськими комісіями.

Радник офісу розповів, що в разі, якщо документи, які стали підставою для виїзду, здаватимуться підозрілими, займатися цим будуть правоохоронні органи.

При цьому Подоляк наголосив, що процедура доведення винуватості громадян у зарубіжних судах буде тривалою і складною, і вкрай малоймовірно, що треті країни будуть екстрадувати втікачів.

Михайло Подоляк також розповів, що на громадян, які покинули країну під час воєнного стану, скориставшись фіктивними довідками, чекатиме покарання. Він пояснив, що на громадян, які повернулися, чекатимуть труднощі, пов'язані зі з'ясуванням законності виїзду за кордон.

Що ж може бути

"Будуть реєстри людей, які отримували ці фіктивні довідки, і тоді в них будуть проблеми під час повернення в Україну", - сказав Михайло Подоляк.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW