Окупанти вважають, що Маріуполь встигає підготуватися до зимиОчільник терористичної організації "ДНР" Денис Пушилін заявив, що не бачить проблем з підготовкою до зими у Маріуполі.

Питання підготовки до зими обговорювалось на минулому тижні на оперативній нараді з очільником самопроголошеного "уряду ДНР" Солнцевим.

"Загалом підготовка житлових багатоквартирних будинків, котелень, об'єктів водопостачання та водовідведення, об'єктів соціальної сфери йде за планом. Нижче від загального відсотка готовність у Донецька, Жданівки, Зугресу, Ясинуватої, Першотравневого та Старобешівського районів, а також по об'єктах міністерств", - заявив Пушилін.

Але в Маріуполі досі значна частина багатоповерхівок досі без водо та теплопостачання, не всюди навіть вікна поставляли, хоча терористище на минулий рік ставили задачу "закрити теплові контури будинків". Не закрили.

Проте Маріуполь у питання підготовки до зими взагалі зник з порядку денного.

"Високий відсоток готовності за всіма заходами – у Горлівки, Докучаєвська, Єнакієвого, Вуглегірська, Кіровського, Макіївки, Тореза, Сніжного, Харцизька, Шахтарська, Амвросіївського, Новоазовського та Тельманівського районів.

Дебальцеве, Іловайськ, Світлодарськ, Волноваський та Володарський райони – відсоток підготовки вищий за загальний, але менше 90%" , - заявив Пушилін.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW