Ями і шматки бруківки - як виглядають чернівецькі тротуариСайт 0372.ua пройшовся вулицями Чернівців і в довільному порядку пофотографував тротуари в різних частинах міста.

Днями у Чернівцях завершили капітальний ремонт тротуару на вулиці Лесі Українки. Також завершили капітальний ремонт тротуарів на вулиці Вірменській. На Роші планують оновити тротуари в районі вулиць Дзержика та Горіхівської. 

Отже, потроху в місті тротуари приводять до ладу. Десь вкладають тротуарну плитку, десь - асфальт. Для того, аби повністю поміняти їх всі, потрібен час, а головне - чимало коштів. 

Питання того, чи потрібно під час війни робити дороги і тротуари, останнім часом викликає в суспільстві чимало дискусій. Хтось вважає, що поки є можливість, всі ремонти треба виконувати. Інші кажуть, що всі кошти зараз доцільніше спрямувати на ЗСУ, а вже після перемоги робити ремонти. 

Зручний формат новини у нашому Telegram 

Хай там як, а міські тротуари все ж потребують уваги. Десь вони вже в аварійному стані, десь тротуарів майже не лишилося. Десь вони вкриті ямами, десь від них відколюються шматки бруківки і плитки. Ми пройшлися вулицями Чернівців і пофотографували тротуари в різних районах.

Те, як вони виглядають, пропонуємо подивитися у нашій добірці фото:AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW