Відкрита реєстрація на Donbas Media Forum 2023Щорічна конференція для медійників та журналістів пройде у Києві цієї осені. Організатори відкрили попередню реєстрацію на захід та запрошують журналістів до участі. 

Donbas Media Forum 2023 стане восьмим форумом для медіа, який організовує  ГО DII-Ukraine. Цього року Форум присвячений вивченню трансформацій медійних спільнот східних та південних регіонів під час повномасштабної війни. Захід відбудеться в офлайн форматі. 

Зареєструватися можна за посиланням:

https://forms.gle/HBohcKWHLPXbyjWY9

DMF 2023 відбудеться у Києві, конференція триватиме два дні - 10-11 листопада. Планується офлайн захід з трансляцією головних сцен. Детальна програма та спікери будуть повідомлені пізніше, організатори запрошують підписатися на акаунти Donbas Media Forum та DII-Ukraine в соцмережах, аби бути в курсі новин та оновлень. 

Також організатори пропонують компенсацію вартості проживання та проїзду для учасників з інших регіонів. 

Дедлайн реєстрації: 

●10 жовтня (для учасників, які потребують компенсації) 

●1 листопада (для учасників, які не потребують компенсації)

Основні тематики форуму: 

1.Трансформація українського медіапростору

2.Журналістика в умовах війни

3.Реконструкція, відбудова в післявоєнний період

4.Стійкість до пропаганди

5.Безпека журналістів та медіа

6.Етика та війна

7.Технології, ШІ

8.Розслідувальна журналістика

9.Соціальні мережі в журналістиці

Нагадаємо, що Donbas Media Forum 2021 у форматі ток-шоу зібрав 28 тисяч глядачів. Впродовж двох днів Форуму відбулось 14 дискусій у студії в Києві, а перед тим ще одна регіональна у Краматорську. Загалом до Форуму у змішаному форматі (онлайн та ток-шоу) змогли долучитись близько 100 людей, зокрема й учасники з Чехії, Естонії, Нікарагуа. 

Відкрита реєстрація на Donbas Media Forum 2023, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW