Кабмін планує повернути виплати ВПО, які повернулися з-за кордонуКабінет міністрів України розпочав вивчення можливості повернути виплати ще одній категорії тимчасово переміщених осіб. Йдеться про громадян України, які покинули територію країни, а потім повернулися. Наразі відомо, що постанову про відновлення виплат буде ухвалено до кінця поточного року.

Після початку повномасштабного вторгнення рф за межі України виїхали мільйони громадян, зокрема й тимчасово переміщені особи. Тепер, повернувшись в Україну, вони знову можуть претендувати на виплати.

Цю новину повідомила Ірина Верещук, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Наприклад, людина виїхала з Маріуполя одразу у 2022 році в Європу і проживала там, хоче повернутися, і таким людям також будуть нараховувати виплати. Ми хочемо, щоб люди поверталися і знали, що можуть розраховувати на допомогу від держави", - розповіла міністр.

Верещук також зазначила, що уряд планує вирішити це питання вже до кінця вересня 2023 року.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2023 року деякі ВПО були позбавлені допомоги від держави. Зокрема, виплати припинили особам, які повернулися на попереднє місце проживання, а також тим, хто проживає за кордоном або в період отримання допомоги робили дороговартісні покупки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW