Де у Дніпрі немає води 18 вересня: адреси відключень18 вересня у Дніпрі станом на 10:00 були завершені аварійні роботи за окремими ділянками, що дозволило відновити там водопостачання. Проте окремі роботи продовжуються і тому вода буде відсутня до їх завершення за декількома адресами.

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на міську владу.

Наразі аварійні роботи завершено на вулиці Сонячна, 14 (с. Новоолександрівка. Відновлено водопостачання на вул. Сонячна, пров. Орендний, пров. Рубіновий. 

У зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Набережна Перемоги, 128. Припинено водопостачання на вул. Набережна Перемоги, 128, 130, Бульвар Слави, 2. Водопостачання буде відновлено протягом дня.

Наразі всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні. 

Комунальники працюють за заявками містян щодо очищення засмічень на мережах водовідведення, а також щодо усунення пошкоджень на мережах водопостачання. Більшість цих робіт аварійні бригади проводять без відключення подачі води у будинки дніпрян.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW