Житель Миколаївщини встановив національний рекорд, отримавши п'ять дипломів про вищу освіту, - ФОТОЖитель Первомайська, що на Миколаївщині, - Євгеній Нотевський отримав за 6 років - п'ять дипломів про вищу освіту, встановивши національний рекорд.

Як розповів у коментарі 0512 громадський активіст Євгеній Нотевський, Національний Реєстр Рекордів України зафіксував його рекорд за номінацією "Наймолодший українець, який отримав найбільшу кількість дипломів про вищу освіту в Україні".

24-річний Євгеній розповів, що з вересня 2016-го року по грудень 2022-го року Євген здобув освіту за фахом економіка, право, магістр менеджменту, магістр державного управління та місцевого самоврядування і магістр харчових технологій.

Чотири із п’яти отриманих дипломів рекордсмена – з відзнакою.

Фото Євгеній Нотевський

Фото Євгеній Нотевський

- Мені складно було поєднувати навчання та громадську діяльність через постійні переїзди. Я займаюся молодіжним самоврядуванням не лише на Миколаївщині, але й в Києві під час навчання, - сказав Євгеній.

Фіксування рекорду

Фіксування рекорду

За словами Євгенія, для нього мотивацією слугувало активно саморозвиватися. Отримані знання громадський активіст використовує й на практиці.

Євгеній відмітив, що розваги його у студентські роки не цікавили, тому він спрямував весь свій потенціал на громадську діяльність, навчання, роботу та спорт.

Також, Євгеній додав, що на досягнутому зупинятись не збирається.

- Нині я навчаюсь на другому й третьому освітньому рівні (PhD) – є аспірантом спеціальності "Менеджмент" Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Відповідно до індивідуального плану навчання разом із науковим керівником працюємо над дисертаційним дослідженням за темою "Управління підприємством на засадах ESG-концепції", - зазначив Євгеній.

Нагадаємо, 25 серпня, у Києві на Хрещатику, волонтери з Миколаївської області розгорнули кілометрову маскувальну сітку. Книга рекордів України визнала її, як найбільшу сітку для Збройних сил в країні. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW