В Україні пропонують не ставити школярам оціники з ряду предметівУкраїнським школам пропонують більше не ставити оцінки учням з деяких предметів. Ця ініціатива спрямована на зменшення навантаження на учнів та створення більш комфортних умов для навчання. Згідно з інформацією, яка була оприлюднена в матеріалі Nashamama, зміни стосуються таких предметів, як музика, фізкультура, малювання, трудове навчання та етика.

Що може змінитися для українських школярів

Це рішення Міністерства освіти і науки України призначено для зменшення навантаження на учнів середніх шкіл, які мають щодня по 6-8 уроків та велику кількість домашніх завдань.

У деяких інших країнах, учні мають можливість обирати деякі дисципліни та навіть уникати домашніх завдань, зокрема, у школах Норвегії. Крім того, обсяг матеріалу, який вивчається на уроках, може бути значно меншим, ніж з аналогічних українських предметів.

Основною метою ініціативи МОН є полегшення фізичного та морального навантаження на учнів, а також створення сприятливих умов для їх розвитку та самовираження. Зараз школам надається можливість самостійно вирішувати, які предмети більше не будуть оцінюватися, а за якими досі учні отримуватимуть свої бали.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW