У Кам’янському відкрили Центр соціально-психологічної допомоги15 вересня, у День народження міста, у Кам’янському запрацював Центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. Про це повідомив мер Андрій Білоусов.

На жаль, жорстокість та насильство трапляються в сім’ях. Але тепер в нашому місті створено простір, де людина, яка постраждала від домашнього насильства, зможе відчути себе в безпеці. Там вона перебуватиме під наглядом спеціалістів, які нададуть психологічні та юридично-консультаційні послуги, допоможуть у вирішенні складної життєвої ситуації, - написав міський голова.

Новий Центр соціально-психологічної допомоги – це комфортне приміщення на 4 кімнати з ліжками. Є кухня з технікою, пральна машина, санвузол з урахуванням потреб людей з інвалідністю, душова тощо. На балансі центру також є автомобіль.

Перебувати в центрі жертви насильства будуть безоплатно. Граничний термін перебування – 20 діб. Після визначеного періоду постраждалу особу може бути влаштовано до інших спеціалізованих служб, які надають схожі соціальні послуги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW