Будівлю КМДА у Києві облили червоною фарбою: що вимагали учасники мітингу, – ФОТО



У суботу, 16 вересня, під КМДА проходив мітинг, під час якого один з учасників облив будівлю адміністрації червоною фарбою.

Про це повідомило видання hromadske.

Мітингувальники у Києві облили фарбою будівлю КМДА

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

Мітингувальники вимагали від столичної влади закласти в бюджет на наступний рік більше коштів на потреби військових.

У ЗМІ зазначили, що особу затримали та встановлюються обставини даної події.

Мітингувальники у Києві облили фарбою будівлю КМДА

Мітингувальники у Києві облили фарбою будівлю КМДА

Кілька десятків мітингувальників вишикувалися рядами під стінами адміністрації з українськими прапорами та плакатами. Вони вигукували: «Гроші на ЗСУ», – вимагаючи відповідних змін у проєкт бюджету Києва на 2024 рік. 

На плакатах активістів були написи: «Нам не по барабану», «Ремонт почекає», «Нам не треба дорога, треба перемога», «Немає сечі терпіти цю корупцію», «Спочатку життя, потім бруківка, Робіть дрони, а не нерви».

Як ми повідомляли раніше, німецька компанія Quantum Systems передасть Києву 100 тактичних дронів нового покоління, які вже тестували в Україні. А Київ спрямує техніку нашим захисникам на фронт.

Також розповідали про те, що у 2023 році Київська міська рада додатково збільшила фінансування міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» до п’яти мільярдів гривень.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW