У Полтаві попрощалися з Героями Сергієм Богданом та Вадимом Корніловим, які загинули на ДонеччиніУ Полтаві, 16-го вересня, біля Свято-Успенського кафедрального собору відбулось прощання із двома воїнами, які загинули, захищаючи Україну від російських загарбників. Віддати шану полеглим військовим прийшли побратими, рідні та небайдужі полтавці.

У Полтаві попрощалися з Героями Сергієм Богданом та Вадимом Корніловим, які загинули на Донеччині, фото-1У Полтаві попрощалися з Героями Сергієм Богданом та Вадимом Корніловим, які загинули на Донеччині, фото-2

Солдат Вадим Тарасович Корнілов, народився 5 січня 1990 року, проживав у м. Полтава.

Призваний на службу по мобілізації 21 березня 2022 року, до військової частини А 7311 116-ї бригади ТРО на посаду старший стрілець-оператор 1-го стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти.

У Полтаві попрощалися з Героями Сергієм Богданом та Вадимом Корніловим, які загинули на Донеччині, фото-3

Загинув 11 вересня, внаслідок отримання поранень, несумісних з життям, в районі населеного пункту Новомихайлівка, Донецької області.

Старший сержант поліції Богдан Сергій Іванович, народився 08 червня 1973 року, проживав у м.Полтава.

16 років свого життя віддав службі у спец-підрозділі «Беркут». У березні 2023 року добровільно пішов до Обʼєднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють», штурмовий полк «Сафарі».

Загинув 14 вересня, внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, в районі смт. Курдюмівка Бахмутського району, Донецької області.

Панахиду за загиблими воїнами провели священослужителі Православної церкви України.

Після цього рідні, близькі, друзі та бойові побратими попрощалися із воїнами та поклали їм прощальні квіти.

У останню дорогу бійців проводжали, стоячи на колінах...

Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблих воїнів. Вічна слава Героям! Вічна пам'ять!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW