Хто роздає гуманітарку на Карпенка-Карого у Чернігові та як її отримати?Наша редакція завжди знаходиться на зв'язку з нашими читачами. Й коли нам ставлять запитання, шукаємо на них відповіді. 

Наша постійна читачка Ніна Григорівна спитала:

- Кому належить гуманітарна допомога на Станіславського(тепер це вулиця Карпенка-Карого, - прим.), 40? Там бардак, величезна черга, лайки та розбірки. Нічого не робиться для людей.

Ми знайшли відповідь: 

За адресою Карпенка-Карого (стара назва - вулиця Станіславського), 40, у Чернігові знаходиться офіс Чернігівської обласної благодійної організації "АРАТТА", яка з початку вересня цього року продовжила роздачу продуктових наборів малозабезпеченим верствам населення міста та області. Як повідомила голова ЧОБО «Аратта» Вікторія Філатова, ОДНОРАЗОВУ допомогу тут надають людям з інвалідністю 1 та 2 групи, 3 групи - з онкозахворюваннями, гемодіалізом та іншими складними недугами (за медичними довідками). Також обслуговують самотніх мам, багатодітні родини. Допомагають переселенцям (згідно довідок ВПО) та людям, житло яких зруйноване рашистами (згідно актів руйнування). Аби гарантовано отримати цю допомогу, якщо ви належите до перерахованих вище категорій, Вікторія Філатова пропонує нашим читачам попередньо записуватися за тел.: 3-50-24.

Роздача відбувається у понеділок, середу та четвер з 11.00 до 14.00

Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW