Б’юті зона, фуд-корт та розігрів до концерту: у Полтаві стартував «Спаський Фест. Гостини»Сьогодні, 16-го вересня, в Полтаві об 11:00 розпочався «Спаський Фест. Гостини». Він буде проходити по вул. Спаська, 11, у дворику Художнього музею. Полтавці вже починають збиратися та розглядати локації благодійного заходу.

Фестиваль зібрав чимало крафтових виробників та представників різноманітних закладів харчування, котрі розмістилися в зоні фуд-корту.

На імпровізованій сцені на ґанку репетирують музиканти, які зіграють для гостей заходу сьогодні ввечері.

Для комфортного перегляду шоу облаштували м'які сидіння, які вже займають люди.

Загалом фестиваль триватиме два дні, а саме: 16 та 17 вересня, з 11:00 до 21:00. Головним хедлайнером буде гурт «Nazva», напевно, найбільш відомий за своїм хітом «Сіґеле-міґеле».Концерт гурту розпочнеться сьогодні  о 17:00. Вхід на концерт за вчасно придбаними квитками або вільний донат.

-Драйвові, енергійні, запальні хлопці, які зададуть жару нашим вихідним!Будемо багато співати та танцювати під «Сіґеле-міґеле», «Парова машина», «Тихо-тихо» та інші класнючі пісні! – пишуть організатори.

Мета фесту – зібрати кошти на облаштування повноцінного пандусу та інклюзивних вбиралень у МІСТОХАБі. 20% з фесту підуть на дрони-камікадзе для підрозділу «Соловей», де служить член команди МІСТОХАБ – Артем Павлов.

Б’юті зона, фуд-корт та розігрів до концерту: у Полтаві стартував «Спаський Фест. Гостини», фото-1Б’юті зона, фуд-корт та розігрів до концерту: у Полтаві стартував «Спаський Фест. Гостини», фото-2

Стежте за усіма цікавими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW