Ці українські купюри і монети потрібно якнайшвидше обміняти: їх вилучать з обігу вже за 2 тижніЗалишається вже зовсім небагато часу для обміну гривень старих зразків та дрібних монет. Обмін можна здійснити лише до 30 вересня 2023 року включно, далі ці гроші вилучатимуть з обігу та не обмінюватимуть. Тому Нацбанк закликає зробити це якнайшвидше. Відповідне повідомлення розмістили на сайті НБУ.

Які монети та банкноти потрібно обміняти

З обігу вилучатимуть монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок та банкноти номіналами 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 та 200 гривень, що випущені до 2003 року.

Обмін здійснюється на нові купюри та монети, він є безоплатним і не потребує пред'явлення документів. Отримати послугу можливо в таких банківських установах:

  • Нацбанк України;
  • Ощадбанк;
  • ПриватБанк;
  • Райффайзен Банк;
  • ПУМБ.

Актуальну інформацію, в яких відділеннях і філіях можна здійснити обмін, слід дізнаватися на офіційних сайтах зазначених банків.

Нагадаємо, що процес обміну Нацбанк розпочав ще у 2019 році. Тоді планували вилучити з обігу шість номіналів банкнот і шість номіналів монет за три роки. Але через вторгнення рф процес довелось відтермінувати ще на рік.

Ці українські купюри і монети потрібно якнайшвидше обміняти: їх вилучать з обігу вже за 2 тижні, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW