"Виробнича лінія не постраждала. Будемо відбудовувати пошкоджені будівлі", - генеральний директор Еліт Пласт про пожежу на заводі у Тернополі10 вересня у Тернополі трапилась пожежа на заводі "Еліт Пласт" (ТМ PenoBoard). Вона була такою масштабною, що рятувальникам довелось працювати кілька годин поспіль.

Як повідомив Ділавер Юксель, генеральний директор Еліт Пласт (ТМ PenoBoard), за лічені хвилини вогонь охопив складські приміщення із сировиною та щойно виготовленою продукцією, передає "Головний будівельний портал України".

"PenoBoard – компанія із 15 річним досвідом виробництва якісних теплоізоляційних матеріалів. Ми маємо всі дозволи на роботу. Записи відеоспостереження підтверджують, що персонал дотримувався правил виробництва", - повідомив кореспонденту Build Portal Ділавер Юксель.

Наразі причини займання невідомі, ведеться слідство.

"Головна цінність – людське життя. Ми раді, що у пожежі ніхто не постраждав. Стосовно заводу, виробнича лінія не постраждала. Будемо відбудовувати пошкоджені будівлі. В найкоротші терміни намагатимемося отримати дозволи і поновити виробництво", - повідомив генеральний директор.

PenoBoard забезпечував роботою 150 працівників на 2-х заводах у Херсоні та Тернополі.

«У нас було 2 заводи: один в Херсоні, другий у Тернополі. Завод у Херсоні знаходився на окупованій території, а після її звільнення був розбомблений окупаційними військами. Виробництво та офіси зазнали колосальних руйнувань».З початку повномасштабного вторгнення багато закордонних компаній пішли з Українського ринку, однак PenoBoard прийняв протилежне рішення.

«Ми розуміємо рівень своєї відповідальності перед споживачами в забезпеченні українців якісними теплоізоляційними матеріалами, особливо зараз, коли необхідно відбудовувати зруйноване житло і утеплювати будинки, готуючись до можливих відключень електроенергії внаслідок атак агресора на об'єкти критичної інфраструктури в осінньо-зимовий період.

Тому після руйнування заводу у Херсоні, компанією було прийнято рішення лишитись в Україні. Ми переїхали з Херсону і продовжили працювати у військовий час, тримаючи економічний фронт ми продовжили сплачувати податки, забезпечувати зарплатнею і роботою співробітників», - сказав Ділавер Юксель.

Ділавер подякував пожежникам за оперативність і компетентну роботу:

«Висловлюємо подяку Держслужбі з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області за професійність і злагоджену роботу під час ліквідації пожежі».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW