"Понторізки": шукаємо в Одеській області купе від 7 до 9 тисяч доларівПродовжуючи постійну автомобільну рубрику, редакція 048.ua вирішила знайти п’ятірку купе, що продаються на Одещині у бюджеті від 7 до 9 тисяч доларів.

Нагадаємо, що в даній рубриці ми розповідаємо про бюджетні, цікаві, рідкісні або коштовні автомобілі, які виставлені на продаж на онлай-дошках оголошень і фізично знаходяться у нашому регіоні.

Зазначимо, автомобілі, які потрапили у добірку, є свого роду "понторізками", адже вони виділяються у потоці і нерідко збирають на собі погляди перехожих та водіїв. Але більшість з цих авто старі і вибагливі у сенсі обслуговування. Деякі з варіантів можуть витиснути з вас усі соки, а на СТО ви проведете більше часу, ніж за кермом. Проте подарувати вам позитивні емонції здатні навіть 20-річний неліквідний Mercedes чи BMW. Хоча на вибір є ще корейський Hyundai Tiburon. Чи специфічна, але така стильна японська Mazda RX-8 та стримана і не дуже проблемна Honda Accord.

Огляд оголошень

"Понторізки": шукаємо в Одеській області купе від 7 до 9 тисяч доларів, фото-1

Почнемо з найдешевшого авто у сьогоднішній добірці. Мова йде про Hyundai Tiburon за 7300 доларів США. Рік випуску: 2008. Під капотом можна знайти дволітровий бензиновий двигун, який новим видавав 138 к.с. Коробка передач автоматична, а привід передній, тому покататися боком на "6-му кілометрі" у вас не вийде.

Зовні машина виглядає добре. Є дрібні пошкодження ЛКП. Салон теж у хорошому стані, але передні сидіння потрібно реставрувати.

"Понторізки": шукаємо в Одеській області купе від 7 до 9 тисяч доларів, фото-2

Переходимо до Mazda RX-8 за 7650 доларів. Рік випуску: 2006. Двигун має скромний об’єм в 1.3 літри. Але ж це японський автомобіль, тому потужності вистачає. Відтак роторний мотор видає 215 к.с. Коробка перемикання передач у даному випадку ручна. Привід: задній.

І зовні, і в салоні машина виглядає відмінно. Видно, що власник слідкував за авто.

"Понторізки": шукаємо в Одеській області купе від 7 до 9 тисяч доларів, фото-3

Тепер розглянемо BMW E46 у кузові купе. Ціна: 7 999 доларів США. Рік випуску: 2003. Під капотом потужний трилітровий дизельний двигун. Коробка перемикання передач автоматична. Привід: задній.

Зовні машина виглядає дуже добре. По салону теж майже немає питань за виключенням передніх крісел, шкіра на яких потребує уваги.

"Понторізки": шукаємо в Одеській області купе від 7 до 9 тисяч доларів, фото-4

Передостаннє у добірці авто - Mercedes-Benz CL500 за 8500 доларів. Рік випуску: 2000. Продавець вказав, що під капотом п’ятилітровий бензиновий двигун та вже встановлене італійське ГБО. Також він зазначив, що всі класичні проблеми з пневматичною підвіскою вже вирішені. Коробка передач: автомат. Привід: задній.

Зовні та в салоні машина виглядає нормально. Є косметичні проблеми, які пов’язані з віком авто.

"Понторізки": шукаємо в Одеській області купе від 7 до 9 тисяч доларів, фото-5

Закриває добірку Honda Accord за 8700 доларів США. Рік випуску: 2008. Двигун: 3.47 літри. Встановлене ГБО. Коробка передач: автомат. Привід: передній.

Стан ЛКП та салону у даного авто найкращий, якщо порівнювати з усіма попередніми варіантами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW