Робота в Одесі для чоловіків: п'ять свіжих вакансійСайт 048.ua підібрав вакансії для жінок в Одесі із зарплатою до 40 тисяч гривень на місяць.

Бухгалтер, помічник бухгалтера

Зарплата: 18 000 – 20 000 грн

Вимоги: знання бухгалтерського обліку, досвід роботи бухгалтером від 1 року, швидка навченість, комунікабельність, багатозадачність.

Умови роботи: пн-пт з 9.00−18.00, офіційне працевлаштування

Обов’язки: робота з банком-клієнтам, первинна документація (рахунки, прибуткові та видаткові накладні), взаєморозрахунки з контрагентами, заповнення дорожніх листів.

Звертатися за номером: 0504903822

Адміністратор ресторану

Зарплата: від 20 000 грн

Вимоги: досвід роботи на аналогічній посаді від 1-го року; вміння працювати в команді; знання касової дисципліни; організаторські здібності, стресостійкість, працьовитість, амбіційність, відповідальність, чесність.

Обов’язки: проведення переобліків; підготовка шведської лінії; спілкування із гостями; контроль роботи залу, бару та кухні; участь в організації банкетів, заходів; відкриття та закриття зміни.

Умови: позмінний графік роботи; стабільна заробітна плата 2 рази на місяць; харчування за рахунок підприємства.

Звертатися за номером: 063 464 62 48

Викладач англійської мови

Зарплата: до 25 000 грн

Вимоги: досвід роботи викладачем англійської мови протягом не менше 2 років, знання англійської мови на рівні високого професійного рівня, комунікативні навички та вміння пристосовуватися до різного рівня студентів, гнучкість у роботі та вміння працювати в команді, відповідальність та організованість.

Обов’язки: проведення занять з англійської мови для студентів різного рівня. Розробка та підготовка методичних матеріалів для занять. Використання різноманітних методів та підходів для досягнення навчальних цілей. Відстеження прогресу студентів та надання рекомендацій для поліпшення їхньої вивчення мови. Співпраця з батьками студентів та адміністрацією центру.

Звертатися за номером: 096 128 99 81

Категорійний менеджер

Зарплата: 40 000 – 50 000 грн

Вимоги до кандидата: володіння англійською мовою (письмова та розмовна) Знання сучасного ринку у категорії світлотехніка або близькою до неї. Успішний досвід роботи у закупівлі на внутрішньому та зовнішньому ринках. Досвід закупівель у Китаї, досвід відвідування виставок. Високий рівень відповідальності. Орієнтованість результат. Системність. Аналітичні здібності. Володіння програмами 1С, Excel.

Основні обов’язки:

Формування асортименту на підставі вивчення попиту та конкурентного середовища. Визначення цінової політики та прибутковості товарів. Планування замовлень продуктів та розміщення замовлень. Пошук нових товарів та виведення їх на ринок. Проведення переговорів із постачальниками та укладання договорів. Контролювання постачання продукту та його якості. Аналіз фінансових показників категорії та планування підвищення її ефективності. Підготовка звітності.

Умови роботи:

м. Одеса. Робочий день: 8 годин з понеділка по п’ятницю. Від 40 000 ставка + премія. Випробувальний термін 2 місяці. Корпоративне навчання. Відрядження 2−3 рази на рік - Україна, Китай, Гонконг.

Звертатися за номером: +380668766321

Збиральниця грибів (печериці)

Зарплата: 14 000 – 26 000 грн

Досвід у даній сфері роботи вітається.

Вимоги: старання, акуратність, вміння навчатися. Бажано без шкідливих звичок.

Умови роботи: гуртожитком забезпечує роботодавець, проживання безкоштовне, душові, посуд, постіль, є всі умови. Є кухня з кухарем.

Обов’язки: збір та фасування грибів.

Звертатися за номером: 0979602423AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW