Головне управління Нацполіції в Закарпатській області відвідала делегація поліції Чеської РеспублікиЦього тижня у Головному управлінні Нацполіції Закарпатської області в межах співпраці служб кримінальної поліції Національної поліції України та поліції Чеської Республіки відбулась робоча зустріч.

Про це інформує Поліція Закарпатської області.

До складу делегації, яку очолив полковник Поліції Чеської Республіки Мартін Богман, ввійшли начальниця департаменту — Катерина Земанова, керівник групи департаменту господарської злочинності Томас Тондр, представники цієї ж групи Томас Мицька, Якуб Югас та Петр Кедрон та начальник департаменту розшуку Мічал Огера.

На зустрічі був присутній очільник ГУНП в Закарпатській області генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник, його заступники та керівники галузевих служб.

Правоохоронці розглянули питання та обмінялися досвідом, професійними навичками на теми шахрайства, кіберзлочинності, аналізу кримінально-розвідувальних даних, розшуку осіб тощо. Також обговорили службу працівників поліції, які в складі сил оборони дають відсіч російським загарбникам у місцях ведення бойових дій.

Впродовж кількох днів колеги з Чеської Республіки мали можливість ознайомитися з роботою поліції регіону.

Першим місцем, яке продемонстрували, був Ситуаційний центр «Безпекове Закарпаття», який об’єднав у собі кілька сотень камер відеоспостереження, розташованих по всій території області. Гостям продемонстрували як за допомогою «розумних» камер розкривають злочини, адже новітня технологія дає можливість системі розпізнавати як номерні знаки та марки авто, так і обличчя людей.

Наступним місцем відвідування був тренінговий центр Головного управління Нацполіції в Закарпатській області. Там спецпризначенці закарпатської поліції продемонстрували свої фізичні й тактичні навички.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW