"500 пасажирів на день": Укрзалізниця запустить новий поїзд до ПольщіУкрзалізниця оголосила про запуск нового поїзда до Польщі. Очікується, що він перевозитиме до 500 пасажирів на день до столиці сусідньої держави і назад.

Як інформує "biz.today.ua", восени 2023 року очікується запуск поїзда до Варшави зі станції Рава-Руська. Йдеться про альтернативне повідомлення із польською столицею. Новий поїзд щодня перевозитиме до 500 пасажирів в обох напрямках.

У прес-службі Укрзалізниці повідомили, що залізничний пункт пропуску Рава-Руська не працював понад 20 років. Минулого року уряд доручив національному перевізнику відновити його. Про це повідомив голова УЗ Євген Лященко:

"Поїзд Рава-Руська – Варшава – це альтернативне залізничне сполучення зі столицею Польщі. Цей поїзд зможе щодня забезпечити перевезення майже 500 пасажирів в обох напрямках. На станції Рава-Руська буде організовано зручну пересадку на поїзди, які доставлятимуть пасажирів до Львова".

Відмічено, що від кордону до станції Рава-Руська прокладено шлях європейського стандарту 1435 мм. Укрзалізниця відновила ділянку 8,4 км до Києва, а також відреставрувала вокзал на станції Рава-Руська.

Польська залізнична компанія SKPL на початку літа отримала дозвіл польської сторони на виконання рейсів за маршрутом Варшава Східна – Гребенне на кордоні з Україною, а потім до станції Рава-Руська у Львівській області.

В Укрзалізниці очікують від польської сторони дозволу на запуск нового маршруту поїзда між Києвом та Варшавою, сформованого із вагонів стандартного для України габариту. Цей поїзд у травні пройшов тестове курсування до польської столиці. Це дозволить збільшити кількість місць на маршруті у 2-3 рази.

Укрзалізниця запустить новий поїзд до Польщі, який перевозитиме до 500 пасажирів на день

Укрзалізниця запустить новий поїзд до Польщі, який перевозитиме до 500 пасажирів на день

Також стало відомо, що минулого літа Укрзалізниця перевезла міжнародними потягами 600 тисяч пасажирів. Це на 48% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Наразі пасажирські потяги з України курсують до Австрії, Угорщини, Молдови, Словаччини та Польщі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW