В інвестиційному форумі «Kharkiv Restart» приймуть участь відомі зарубіжні компаніїВ інвестиційному форумі «Kharkiv Restart», який відбудеться 19 вересня у Києві, візьмуть участь як українські, так і зарубіжні компанії.

В інтерв’ю «РБК-Україна» міський голова Ігор Терехов повідомив, що форум відвідає британський архітектор Норман Фостер та його архітектурне бюро.

«Буде багато IT-компаній, оскільки Харків був і є містом, де ця сфера розвивається дуже активно. Також приїдуть представники таких компаній, як «Philip Morris» і, сподіваюся, «McDonald's, - повідомив Ігор Терехов.

За його словами, в рамках форуму обговорюватиметься залучення інвестицій у відновлення та розвиток Харкова, але, за словами мера, розробляти проєкти та вкладати кошти потрібно вже зараз.

«Після війни буде багато інвесторів - і в Харкові, і по всій Україні. Сьогодні я хотів би залучити найпотужніх з них, аби ми почали будувати плани з пріоритетних напрямків. Прихід великих інвесторів буде сигналом для середніх та малих компаній, що в  Харків потрібно йти та вкладати у місто гроші», - наголосив Ігор Терехов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW