Ватажок терористів Пушилін похвалився, що інвестори хочуть будувати комерційне житло у "ДНР"Інвестори нібито подали вже більше сотні заявок на будівництво комерційного житла в так званій "ДНР". При чому будувати хочуть не тільки у Маріуполі. Окупанти планують будувати комерційне житло на продаж й заробляти на цьому. Про маріупольців, які з вини РФ залишилися без даху над головою, загарбники вже майже не згадують. 

Про це заявив ватажок терористів так званої "ДНР" Денис Пушилін у студії пропагандиської програми «Соловйов Live».

«У деяких тилових містах майданчики виділяються – це не тільки Маріуполь, це Шахтарськ, Новоазовськ, і зараз інвестори йдуть, причому я вам скажу, що заявок вже дуже багато, вже за сотню перевалило. Саме від тих, хто готовий будувати комерційне житло на продаж. Дуже хороша ознака, мене це не може не тішити», - заявив ватажок терористів.

Він зазначив, що зараз це питання опрацьовується з Міністерством будівництва та житлово-комунального господарства Російської Федерації та профільним міністром Іреком Файзуліним.

Нагадаємо, у Маріуполі окупанти через нестачу грошей  майже припинили будівництво нового безкоштовного житла для містян, квартири яких були зруйновані внаслідок активних бойових дій. Натомість містянам наразі пропонують купувати житло у так звану іпотеку. Проте у маріупольців немає на це грошей, а у росіян поки що є. Громадяни країни-агресорки зараз активно скуповують житло у Маріуполі. Їх цікавлять не тільки новобудови, а й вторинний ринок нерухомості.

Тому інвестори, про яких каже Пушилін, наразі зацікавлені у будівництві на окупованих територіях.

Читайте також: 

Окупанти прозвітували, що вже нібито відновили 1600 приватних будинків

"Вітринний Маріуполь - не для маріупольців". Жінка та її дитина з інвалідністю 8 місяців чекають на безкоштовну квартиру окупантівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW